Blog > Komentarze do wpisu

ZIAJA krem redukujący trądzik - recenzja

UWAGA!!!
Nowy adres bloga to:
The-Vanity-Life.blogspot.com


Jakiś czas temu, dzięki uprzejmości firmy Ziaja, otrzymałam do przetestowania kilka próbek kosmetyków. W zestawie tym znalazł się ZIAJA MED Krem Redukujący Trądzik - Kuracja Antybakteryjna (linia zielona). Jak sama nazwa mówi jest to produkt przeciwtrądzikowy.

Z wielką chęcią zabrałam się za testowanie... Jednak niestety po niecałych dwóch tygodniach musiałam przerwać kurację, ponieważ produkt nie spełniał swojej podstawowej funkcji - nie usuwał trądziku, a wręcz przeciwnie - na mojej twarzy pojawiło się całe mnóstwo pryszczy, jak jeszcze nigdy dotąd. Moja twarz (a szczególnie czoło i policzki) wyglądała strasznie. Było to niecały miesiąc temu, a powstały trądzik zniknął tylko w niewielkim stopniu.

Warto zaznaczyć również obecność parabenów w kosmetyku, co z całą pewnością nie wpłynie dobrze na stan naszej skóry w przyszłości.

Jednak żeby nie było aż tak pesymistycznie, mogę powiedzieć, iż krem ten jest bardzo wydajny, ma miłą, delikatną konsystencję i przyjemnie pachnie.

Podsumowując, osobiście nie polecam tego kosmetyku (szczególnie osobom ze skłonnością do "zapychania"). Jeśli mimo to macie nadzieję, że Wam akurat pomoże, proponuję abyście (tak jak ja) napisali do firmy Ziaja o próbki. Formularz znajdziecie w zakładce "Darmowe próbki i konkursy":)

Ocena: 2/10
Czy kupię pełnowymiarowe opakowanie: nie(!)


Zapraszam również na facebookowy kanał VanityLife:)
piątek, 27 lipca 2012, frania.f
Bookmark and Share

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: gosia, *.sta.tvknaszapraca.pl
2015/03/31 18:06:04
Tylko czy ten krem jedynie łagodzi dolegliwości związane z trądzikiem? Czy może też niweluje przyczynę trądziku?
VanityLife
ShinyBox


UWAGA!!!
Wszelkie prawa do treści zamieszczanych na blogu zastrzeżone. Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane na blogu (za wyjątkiem poszczególnych, wyszukanych przeze mnie zdjęć, skopiowanych ze stron producentów) są mojego autorstwa i nie mogą być kopiowane i umieszczane na stronach niezwiązanych bezpośrednio z VanityLife.blox.pl (z wyłączeniem osób, które otrzymają na to moją zgodę).Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...