Blog > Komentarze do wpisu

WYNIKI ROZDANIA SKIN79!!! A zwycięzcą jest...

UWAGA!!!
Nowy adres bloga to:
The-Vanity-Life.blogspot.com

     A to Ci niespodzianka... Ponoć wyników miało dzisiaj nie być... A jednak, szkolenie odwołane, więc pomyślałam sobie, że nie będę Was już dłużej trzymać w niepewności:) Osobiście jestem bardzo zaskoczona, ponieważ w mini rozdaniu VanityLife wzięło udział ponad 100 osób! To naprawdę wspaniała frekwencja, zwłaszcza że blog stawia dopiero swoje pierwsze kroczki.
     A już teraz zapraszam Was serdecznie do polubienia VanityLife na facebooku (KLIK), z którym związane będzie następne rozdanie;)

.......................................

     Dobrze a teraz przechodzimy do tego co interesuje Was najbardziej... A zwycięzcą jest...

     Ale najpierw przypomnijmy sobie co było do zgarnięcia:) Do wygrania był zestaw trzech próbek kremów bb słynnej koreańskiej firmy SKIN79:
- SKIN79 Super Plus BB Cream Triple Functions
- SKIN79 Snail Nutrition BB Cream
- SKIN79 The Oriental Shining Pearl BB Cream PlusLosowanie odbyło się w profesjonalny sposób "z miseczki", a maszyną losującą była łapka mojego młodszego brata;)A zwycięzcą jest autorka tego oto komentarza:


Magdo gratuluję serdecznie i czekam na Twój adres, abym mogła wysłać co trzeba:)


.......................................

     Ale to jeszcze nie wszystko! Jak już wcześniej obiecałam, jeśli liczba uczestników przekroczy 20 osób, wyłonię spośród nich drugą osobę, która również otrzyma nagrodę. Oto ona:A drugie miejsce zajmuje:


Luizo, Tobie także serdecznie gratuluję i oczywiście czekam na adres:)
czwartek, 16 sierpnia 2012, frania.f
Bookmark and Share

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: luizia, *.gvt.pl
2012/08/16 21:19:07
Bardzo się cieszę z drugiego miejsca :)
I serdecznie dziękuje
Pozdrawiam
VanityLife
ShinyBox


UWAGA!!!
Wszelkie prawa do treści zamieszczanych na blogu zastrzeżone. Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane na blogu (za wyjątkiem poszczególnych, wyszukanych przeze mnie zdjęć, skopiowanych ze stron producentów) są mojego autorstwa i nie mogą być kopiowane i umieszczane na stronach niezwiązanych bezpośrednio z VanityLife.blox.pl (z wyłączeniem osób, które otrzymają na to moją zgodę).Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...